Restaurace

Je vybavena televizí a internetem pro hosty. Součástí je také kuřácký salonek. K pobavení hostů jsou k dispozici šipky, kulečník a výherní automat. Dále je tu společenský sál pro pořádání různých akcí jako jsou svatby, promoce, firemní prezentace a školení apod.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Veverská Bítýška

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Pokoj

Hotel Vinium Coeli

Hlavní budova hotelu je situována v historickém měšťanském domě, jenž téměř po tři staletí sloužil pohostinským účelům. Nyní je objekt citlivě zrestaurován se zachováním historických prostor restaurace, vináren, části kounického podzemí a sálů. Součástí komplexu je dále hotelová depandance, dvorní t...

 • Cena: od 650 Kč za osobu / noc
 • Lokalita: Brno-Komín
restaurace

Restaurace

Nabízíme českou kuchyni, valašské speciality, pravidelné gastronomické akce, pořádání soukromých oslav, pořádání smutečních hostin (karů).

 • Lokalita: Brno-střed
Chorvatsko - Novalja

Chorvatsko - Novalja

Známé letovisko NOVALJA na ostrově Pag nabízí možnost aktivního odpočinku.Místo je situováno v zátoce otevřené k volnému moři,plné zeleně a středomořské vegetace.Přírodní krásy Novalje jsou nejvýraznější na jejích překrásných plážích,které si vás získají čistým mořem. V okolí jsou atraktivní pláže.

 • Lokalita: Brno, Trnitá
Chorvatsko - Drvenik

Chorvatsko - Drvenik

Drvenik je menší malebné přímořské letovisko na samém konci Makarské riviéry. Průzračná voda Jadranu, teplota moře a ovzduší, Vás přímo vyzývá k osvěžující koupeli a vodním radovánkám. Kromě oficiálních vymezených pláží můžete využít i nedaleké skalnaté pobřeží, jež je po celý den liduprázdné.

 • Lokalita: Brno, Trnitá
Školení a konference

Školení a konference

Hotel Prometheus disponuje kapacitou 9 školících místností a 2 konferenčními místnostmi s kapacitou od 8 do 65 osob. Školící místnosti: zajištění coffee breaků a stravování v hotelové restauraci dle požadavků klienta.

 • Lokalita: Brno-Medlánky
Ubytování

Ubytování

Před vchodem je zahrádka s výhledem na vesnici a rybníček(není ke koupání).Stání pro auta .Možnost letního posezení.

 • Lokalita: Vohančice
Cestovní agentura

Cestovní agentura

Široká nabídka zájezdů od prověřených a pojištěných českých i zahraničních cestovních kanceláří za stejné ceny. Letní a zimní dovolená, exotika, wellness.

 • Lokalita: Ivančice
Hotel kaskáda

Hotel Kaskáda

Čtyřhvězdičkový hotel nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě v blízkosti Brněnské přehrady. Ubytování je řešeno formou bungalovů o celkové kapacitě 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště jehož je hotel součástí.

 • Lokalita: Kuřim
Golf club

Golf club

Cílem střediska mládeže je vyhledávání a výchova mladých hráčů golfu, které je třeba vést nejenom k výuce vlastní golfové techniky a etiky, ale také jim nabídnout zábavu a náplň pro jejich volný čas.

 • Lokalita: Kuřim
Cestovní kancelář

Cestovní kancelář

Veškeré kapacity nabízené v našem katalogu jsou určeny pro zákazníky s vlastní dopravou. Zákazníci obdrží po zaplacení zájezdu ubytovací poukaz, pokyny k odjezdu a barevnou mapu, event. i další materiály.

 • Lokalita: Brno-střed, Brno-město
Nabídka zájezdů

Rodinná dovolená v Bulharsku

Užijte si letos pohodovou dovolenou v bulharských přímořských letoviscích. Vyberte si ze široké nabídky penzionů apartmánů a hotelů (s možností all inclusive). Doprava dle Vašeho přání - letecká, autobusová nebo vlastní. Bulharsko je ideální destinací pro dovolenou s dětmi. Mimo Bulharska Vám ale n...

 • Cena: od 8.490,-Kč
 • Lokalita: Brno-střed
Chorvatsko - Caska - Zrće

Chorvatsko - Caska - Zrće

Caska se rozkládá na pobřeží pažské zátoky a je vzdálena od centra města Novalja cca 3,5 km. Moře je zde mělké se spoustou písčitých pláží a voda tak dosahuje vysokých teplot.

 • Lokalita: Brno, Trnitá
Chorvatsko - Brela

Chorvatsko - Brela

Brela je kvalitní značka dovolené v Chorvatsku, vzdálené cca 12 km od Makarské riviéry. Bohatstvím Brely je křišťálově čisté moře, 6 km přírodních oblázkovitých pláží, vůně a krása borovicového lesa, jenž je z větší části chráněnou památkou kulturního přírodního dědictví.

 • Lokalita: Brno, Trnitá
Možnosti pronájmu kancelářských prostor

Možnosti pronájmu kancelářských prostor

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem kancelářských prostor o velikosti 18- 40 m2. Cena dohodou. Proč pronajmout kancelář právě u nás?: *Přístup do kanceláře 24/7 *Služby hotelové recepce *Služby hotelové restaurace *Bezproblémové parkování *Wifi v objektu zdarma.

 • Lokalita: Brno-Medlánky
Hotel Prometheus - Ubytování v Brně

Hotel Prometheus - Ubytování v Brně

Hotel se nachází v Brně - Medlánkách. Kromě ubytování v našem hotelu nabízíme kvalitní místnosti pro různá školení a konference. K ubytování a různým firemním akcím Vám samozřejmě poskytneme i celodenní stravovací služby. Možnost pořádání rautů, oslav, svateb a jiných událostí.

 • Lokalita: Brno-Medlánky
Autokemp

Autokemp

Náš kemp s téměř 20-letou tradicí funguje Od 01.05. do 30.09. nonstop celý den, leží v malé obci Chudčice blízko Brněnské přehrady. V letních měsících má autocamp velmi dobré autobusové spojení (MHD) s městem Brnem, vzdáleným jen 15 min.

 • Lokalita: Veverská Bítýška
Nabídka zájezdů

Nabídka pobytů v ČR a na Slovensku

Poznejte krásy střední Evropy. Nabízíme Vám široké spektrum hotelů a penzionů v Česku i na Slovensku o prázdninách i v okrajových termínech za výhodné ceny. Dovolená na horách i u vody. Relaxační wellness víkendy a mnoho dalších zájezdů a pobytů.

 • Lokalita: Brno-střed
Restaurace

Restaurace

Restaurace Kaskáda nabízí příjemné posezení v moderním a decentním interiéru s výhledem na golfové hřiště, který umocní zážitek z kulinářských specialit.

 • Lokalita: Kuřim
Golf

Golf

300 m dlouhý driving range, hotel Kaskáda, restaurace, kongresové centrum, wellness a další zázemí potřebné pro návštěvníky areálu.

 • Lokalita: Kuřim
Celoroční údržba parkových ploch

Celoroční údržba parkových ploch

Provádíme: *jarní a podzimní úklid trávníků *sečení travnatých ploch, ošetření trávníků vč. hrabání *průřez stromů *sečení luk *likvidace vytrvalých plevelů *odvoz odpadů zeleně *strojní a ruční čištění komunikací *odstraňování trávy a plevele z povrchu komu...

 • Lokalita: Brno-sever

Kontakt

HOTEL VYHLÍDKA, spol. s r.o.

Adresa
Tišnovská 350, 664 71 Veverská Bítýška
E-mail
email
Web
http://www.hotelvyhlidka.com
Telefon
+420602755498

velká mapa

Kontaktní formulář