Smajl s.r.o.

Jazyková škola Smajl se specializuje na výuku angličtiny. Nabízíme širokou škálu kurzů od začátečníků po velmi pokročilé, od docházkového studia pro výuku firemní. Naše studenty připravujeme např. k mezinárodním zkouškám Cambridge. Můžete u nás absolvovat i přípravu na pohovor v angličtině, intenzivní víkendové kurzy a mnohé další. Při výuce používáme moderní zahraniční učebnice, které mají své místo ve Společném evropském referenčním rámci pro jazyky (CEF). CEF je měřítkem Vašich jazykových znalostí a dovedností v rámci Evropské unie. Dále poskytujeme i kvalitní překladatelský servis především angličtina - čeština, čeština, angličtina, němčina -.čeština, čeština - němčina.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Digitální barevná mikroskopická kamera sCMEX-3

Digitální mikroskopická kamera Euromex sCMEX-3

Digitální kamera Euromex sCMEX-3 s programem ImageFocus© 4 představují ideální řešení pro profesionální digitální mikroskopii v průmyslových a biologických aplikacích. Kamera je vhodná jak pro biologické, polarizační a metalografické mikroskopy, tak pro stereoskopické mikroskopy. Kamera je vybave...

Učební pomůcky - Tellurium

Učební pomůcky - Tellurium

Model znázorňuje Slunce, Zemi a Měsíc. Slunce je znázorněno výkonným světelným zdrojem s parabolickým reflektorem. Díky vhodným převodům je možné pozorovat: * měnící se délku stínu během dne a během ročních období * noc a den * měnící se délku dne * roční období * fáze měsíc...

Laboratorní souprava

  • Lokalita : Brno

Laboratorní souprava

  • Lokalita : Brno
Mikroskop EUROMEX EcoBlue

Žákovské mikroskopy EUROMEX EcoBlue

Moderní žákovské mikroskopy EcoBlue jsou vybavené plynule regulovatelným LED osvětlením, achromatickými DIN objektivy a masivním držákem po bezpečné a snadné přenášení. Tato řada také zahrnuje digitální mikroskopy s vestavěnou kamerou 3 MPix a polarizační mikroskopy.

Molymod anorganická/organická chemie – studentská sada

Učební pomůcky – stavebnice modelů molekul Molymod

Molymod jsou moderní, celosvětově nejprodávanější, stavebnice molekulových modelů. V nabídce je široká řada sad určených podle rozsahu pro použití na základní, středních a vysokých školách.

Kontakt

Adresa
Křídlovická 68, 603 00 Brno
Web
http://www.smajl.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.