Kongresová turistika, catering, programy

Vše na klíč včetně rautů, doprovodného kulturního programu, hudebních a tanečních skupin, show, módní přehlídky, teamové hry a programy.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Brno-střed, Staré Brno

Zajímavé produkty jiných firem

SAMAB PRESS GROUP, a.s.

SAMAB PRESS GROUP, a.s.

Naše firma se zabývá prací v oblasti polygrafického průmyslu a v oblasti tisku. Dále se specializujeme na propagační činnost, periodické tiskoviny a kompletní reklamní servis. Více informací naleznete na našich stránkách: http://www.samab.cz/index.php

 • Lokalita: Brno-střed
Reklama na mostní konstrukci

Reklamní panely na mostních konstrukcích

Velmi účinná reklama s možností využití jako součásti navigačního systému. Umístění je možné jak na železničních, tak i silničních konstrukcích. Reklama sestává z modulů o velikosti 3 x 1,25 m které lze násobit na požadovanou velikost s ohledem na konstrukční a aktuální možnosti. Cenová nabídka a...

 • Lokalita: Brno-sever
Zábradlová reklama

Reklama na zábradlí

Reklama na zábradlí je jedním z prvků venkovní reklamy kterou Vám můžeme nabídnout v městě Brně. K tomuto účelu můžete využít cca 40 lokalit na frekventovaných křižovatkách města. Rozměr reklamního panelu je 2,45 x 0,7 m. V případě zájmu Vám připravíme nabídku

 • Lokalita: Brno-sever
kuchyně

Reklamní fotografie

Nabízím vyhotovení reklamních fotografií na vaše přání.

 • Lokalita: Česká
dite

Děti a rodinné foto

K dispozici velký výběr hraček a doplňků pro děti různého věku, výběr na monitoru, různé digitální úpravy, rámečky, nápisy Fotky můžete dostat i v jiné podobě, jako např. v kalendáři, na tričku, na hrníčku atd. No nebyl by tohle nejlepší dárek třeba pro babičku?

 • Lokalita: Česká
logo

Svatby

Fotografujeme svatební obřady civilní i církevní, fotografujeme na hradech, zámcích, zahradách i v atelieru, můžete si nás objednat i na celý svatební den.

 • Lokalita: Česká
Reportáže

Reportáže

Koncerty, firemních večírky a akce, oslavy, různých vystoupení, vernisáží výstav, mítinky, plesy, módní přehlídky, ze školního prostředí, sportovní fotografie... Kdekoli, kdykoli kohokoli, cokoli, v profesionální kvalitě.

 • Lokalita: Bukovina
Svatební fotografie

Svatební fotografie

Kvalitní reportáž ze svatebního dne patří k nejkrásnějším ale také nejnáročnějším fotografickým úkolům. Vždyť ozdobou každého alba se mohou stát jen nápadité a technicky i kompozičně perfektně zvládnuté fotografie, které jsou ještě precizně dotvořeny v průběhu počítačového zpracování.

 • Lokalita: Bukovina
Ideal Graphics s.r.o.

Ideal Graphics s.r.o.

Grafické a reklamní studio. Zabýváme se grafickými návrhy a tvorbou www stránek. Nabízí Flash bannery, loga, vizitky, letáky, katalogy a redakční systémy. Provádí polepy vozidel a výloh a reklamní panely.

 • Lokalita: Brno-Královo Pole
Ateliér FotoHanák

Ateliér FotoHanák

...další oblasti je Gastronomie - food fotografie

 • Lokalita: Brno-Židenice
Reklama v MHD

Reklama na a v dopravních prostředcích MHD

Ve vybraných městech Vám můžeme nabídnout účinnou reklamu vně i uvnitř dopravních prostředků MHD ve formě letáčků až po celopolep dopravního prostředku. Cenovou nabídku připravíme na základě podrobnější specifikace.

 • Lokalita: Brno-sever
Navigační systém

Navigační systém

Navigační systém slouží ke směrové navigaci Vašich zákazníků. Umístění prvků se provádí tak, aby bylo maximálně účelné. Konkrétní sloupy Vám sami navrhneme a připravíme nezávaznou nabídku.

 • Lokalita: Brno-sever
Billboard

Billboardy

Zajistíme realizaci Vaší billboardové kampaně na míru v rámci celé ČR. Cenovou nabídku připravíme na základě podrobnější specifikace

 • Cena: již od 3.000 Kč za měsíc
 • Lokalita: Brno-sever
tehu

Těhotenství

Zvěčním nejkrásnější období v životě ženy - těhotenství.

 • Lokalita: Česká
portrét

Portréty a akty

Zákazník má na výběr z několika druhů pozadí, výběr na monitoru. V ceně fotografie retuš, fotografie tónované, kolorované.

 • Lokalita: Česká
Buckhingham Palace

Architektura

Fotografie budov, jejich interiérů a detailů jsou z hlediska vaší prezentace velmi důležité – pokud máte kvalitně nafocen například interiér či exteriér, může to mít velký vliv na návštěvnost například vašeho hotelu, vaší restaurace a podobně.

 • Lokalita: Bukovina
Fotograf - rodina a děti

Rodina a děti

Zastavme na chvíli čas, zachyťme společně prchavé okamžiky života vašich dětí, života vaší rodiny. Děti se rychle mění, rostou a v budoucnu se budete k jejich fotografiím jistě rádi vracet. Zvláště, když budou v profesionální kvalitě. Vydařené fotografie dětí navíc potěší celou vaši rodinu.

 • Lokalita: Bukovina
Hlavní logo

Fotograf - Brno

Fotografie je láskou, ba vášní, která mě stravuje již bezmála čtyřicet let. Kdo takové vášni jednou propadne je navždy ztracen. Nebo šťasten. Beznadějně propadlý své vášni se snaží každou svou fotografii dovést k dokonalosti.

 • Lokalita: Bukovina
Zdeněk Hanák reklamní a výtvarná fotografie

Zdeněk Hanák reklamní a výtvarná fotografie

Ateliér FotoHanák působí od devadesátých let v oblasti reklamní tvorby. Mezi hlavní obory patří produktová fotografie

 • Lokalita: Brno-Židenice
Foto Hanák

Foto Hanák

...foto Architektury zahrnuje nejen snímky obytných stveb, rekreačních zařízení ale i industriálních objektů včetně výrobních prostor.

 • Lokalita: Brno-Židenice

Kontakt

GARRY PRODUCTION, s.r.o.

Adresa
Hlinky 972/34, 603 00 Brno-střed, Staré Brno
E-mail
email
Web
http://www.garry.cz
Telefon
+420543233930,+420775877755

velká mapa

Kontaktní formulář