Půjčovna mechanizace Benda, s.r.o. - PMB

Společnost Půjčovna mechanizace Benda, s.r.o. – PMB byla založena v roce 2008. Během krátké doby si vytvořila dostatečné zázemí a získala velké množství smluvních partnerů, které přesvědčila o kvalitách poskytovaných služeb a nabídla jim rovněž mnoho výhod, které našim stávajícím i budoucím zákazníkům usnadní jejich stavební činnosti. Díky své kreativitě a ochotě pracovat společnost úspěšně spolupracuje jak s velkými firmami, tak i s drobnými podnikateli či domácími kutily. Proč zvolit právě PMB? Mezi výhody a přednosti společnosti patří: * půjčování bez kauce u osvědčených nebo smluvních partnerů * nonstop provoz * po dohodě doprava po Brně a nejbližším okolí zdarma * poradenská činnost atd. Progrese společnosti: Naším cílem je další rozšiřování nabídky strojů a mechanizace, abychom dokázali uspokojit co nejširší spektrum zákazníků, kteří se na nás budou s důvěrou obracet i v budoucnosti.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Brno-Židenice, Židenice

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Podhrabové desky

Podhrabové desky

Elegantní i efektivní řešení stavby plotů představují podhrabové desky, do země usazené betonové pásy, na něž se následně instaluje samotný plot. V naší nabídce najdete podhrabové desky rozličných rozměrů.

Betonové skruže a poklopy

Betonové skruže a poklopy

Betonové studniční poklopy mají vnitřní průměr od 60 cm do 180 cm a jejich hmotnost se pohybuje od 100 kg do 200 kg. Šířka poklopů činí 8 cm.

Petr Harašta - Zámková dlažba

Petr Harašta - Zámková dlažba

Naše zámková dlažba něco vydrží. Od -40 do 250 °C. Když se věci dělají pořádně, na výsledku je to poznat. Každý kousek zámkové dlažby vyrábíme z optimálně složeného betonu, naléváme do předem připravených forem a přímo ve výrobě natrvalo impregnujeme. Výsledek? Naše zámková dlažba je nenasákavá, ...

Stavební práce

  • Lokalita : Brno-Tuřany

Autodoprava Kredoline s.r.o.

  • Lokalita : Brno-střed
logo

Výroba betonových výrobků - BETONOVÉ PLOTY

Firma Petr Harašta se zabývá výrobou betonových výrobků. Nabízíme: výroba a prodej betonových výrobků, výroba, prodej a montáž betonového oplocení, výkopové práce, konzultační a poradenské služby při montáži betonových plotů.

Petr Harašta - Stříšky a zákryty na zídky

Petr Harašta - Stříšky a zákryty na zídky

Ochránit určený prostor před nežádoucím deštěm nebo sluncem pomohou naše betonové stříšky a zákryty na zídky, jež vyjma zmíněného plní i estetickou a dekorativní funkci. Nabízíme širokou škálu sloupových či průběžných betonových stříšek a sloupových zákrytů, jež příjemně potěší jak svou kvalitou, ta...

Speciální stavební stroje

  • Lokalita : Modřice

Kontakt

Půjčovna mechanizace Benda, s.r.o.

Adresa
Dykova 1658/29, 636 00 Brno-Židenice, Židenice
Web
http://www.pmbbrno.cz